FROSCH Спреј за отстранување флеки 300 мл

FROSCH Спреј за отстранување флеки 300 мл
190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025241C
favorite_border

Опис на производот

За пред третман на сите тврдокорни дамки на бебешките алишта. Моќен отстранувач на дамки со цитрат (сол на лимонска киселина) отстранува дури и исушени дамки на бебешките алишта, на пример дамки од каша и морков.

Отсуството на белило е идеално за бели и обоени алишта.

Пакување: 300 мл

Содржина

Употреба: свртете ја млазницата така да симболот за прскање биде на врвот. Испрскајте ги дамките пред перењето, оставете накратко да дејствува (до 10 минути) и исперете вообичаено во машина за перење

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се