FROSCH Течен сапун за деца - сензитив, 300 мл

FROSCH Течен сапун за деца - сензитив, 300 мл
134,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025236C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Течен сапун за деца, ефикасно ја чисти и штити кожата од надворешни влијанија
  • Содржи хидратантни состојки кои ги прават вашите раце чисти и меки
  • pH неутрален и дерматолошки тестиран

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се