GALAFARM Хедгал рол-он 10 мл

GALAFARM Хедгал рол-он 10 мл
107,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041815C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • При стрес и напнатост, усовршено пакување и формулација на веќе постоечкиот Хедгал стик, со ментол и масло од нане

  • Моќен природен производ

  • Без несакани последици за разлика од таблетите за главоболка

  • Може да се аплицира почесто по потреба

  • Практичен и лесен за употреба и носење

Пакување: 10 мл

Содржина

Состав: Paraffinum Liquidum, Mentha Piperita Oil, Menthol

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се