GANASSINI Видермина интимно средство, 300 мл

GANASSINI Видермина интимно средство, 300 мл
518,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041775C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Раствор за секојдневна интимна хигиена.

Особено погоден во случаи на вагинални воспаленија и прекумерен раст на локалната микрофолора.

Ја дезинфицира, освежува и заштитува мукозата.

  • Chlorhexidine dicliconate 0,1%
  • Антимикробен растителен комплекс

Пакување: 300 мл

Содржина

Употреба: како секојдневно средство за миење. Наутро и навечер.
 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се