GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со кокос и макадамија, 300 мл

GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со кокос и макадамија, 300 мл
263,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050944C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Маската за коса Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia со макадамија и кокосово масло ја оживува природната убавина на оштетената и сува коса. Косата ќе биде погуста, свиленкаста на допир и ќе изгледа поздраво. За прекрасна сјајна коса.

- ја храни и омекнува косата
- за оштетена и сува коса
- оптимално за секојдневна употреба
- ефект: хидратација, исхрана и регенерација.

Нанесете на влажна коса, масирајте темелно и потоа исплакнете

Пакување: 300 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се