GARNIER Botanic Therapy Ревитализирачки шампон со ѓумбир 400 мл

GARNIER Botanic Therapy Ревитализирачки шампон со ѓумбир 400 мл
221,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045254C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Ревитализирачки шампон за безживотна и тенка коса, збогатен со природен екстракт од корен од ѓумбир и шумски мед. Интезивно ја негува косата без отежнување

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се