GARNIER Skin Naturals Дневна хранлива крема со хијалурон и алое 50 мл

GARNIER Skin Naturals Дневна хранлива крема со хијалурон и алое 50 мл
263,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050950C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • 96% природни состојки
  • Веганска формула
  • Дерматолошки тестирано
  • За сува и чувствителна кожа

Збогатена со органско алое вера од обновливи извори и хијалуронска киселина од природно потекло. Овозможува хидратација во текот на 48 часа, интензивно ја храни и смирува кожата.

Нанесете ја кремата секое утро и вечер на темелно исчистено лице. Преостанатите 4% состојки ви гарантираат пријатно чувство и добро зачувување на формулата.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се