GARNIER Skin Naturals Мицеларна вода со хијалурон и алое, 400 мл

GARNIER Skin Naturals Мицеларна вода со хијалурон и алое, 400 мл
251,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052548C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • За сите типови на кожа
  • Веганска формула - без состојки или нуспроизводи од животинско потекло
  • Оптимална толеранција
  • Хипоалергено
  • Дерматолошки и офталмолошки тестирано

Лесен и ефикасен начин да ја отстраните шминката од лицето, усните и очите и да го вратите волуменот* (*со хидратација), само со еден потег, без плакнење. Збогатена со хијалуронска киселина која хидратирајќи го враќа волуменот на кожата и сјајноста без сушење, и мицелии кои ја привлекуваат и отстрануваат шминката и нечистотијата од кожата.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се