GEROVITAL SUN Гел за нега по сончање 150 мл

GEROVITAL SUN Гел за нега по сончање 150 мл
239,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045696C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

 Гел за освежување на кожата по сончање

  • Дерматолошки тестирано         
  • Со екстракт од алое вера

Заштитува од штетните влијанија предизвикани од УВ зраците, особено се препорачува за сува и дехидрирана кожа, која и не мора да биде изгорена.

Гелот ја освежува и ја зајакнува кожата. Екстрактот од алое вера е богат со есенцијални амино киселини, витамини и минерали, а пантенолот има регенерирачко дејство.

Пакување: 150 мл

Содржина

Употреба: Се нанесува на цело тело, по изложување на сонце. Се масира нежно на кожата се додека не се апсорбира целосно.

Гелот лесно се апсорбира и остава пријатно чувство на кожата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се