GILLETTE Skinguard Sensitive Заменски сечила, 4 патрони

GILLETTE Skinguard Sensitive Заменски сечила, 4 патрони
942,00 ден.
848,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046605C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Заменски патрони, бричеви за осетлива кожа, оптимално распоредени за да се намали затегнувањето и повлекувањето на кожата
  • Се приспособуваат на обликот на вашето лице, и овозможуваат нежно бричење

Пакување: 4 заменски патрони

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се