GLISS Total Repair Шампон, 400 мл

GLISS Total Repair Шампон, 400 мл
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040338C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за обновување, еластичност и сјај на косата со течен кератин, за сува и оштетена коса.

Овој шампон со богата кремаста структура со комплекс од 19 активни состојки длабоко ја обновува косата, правејќи ја мека, сјајна и помалку склона кон кршење. Течниот кератин го реконструира влакното и ги обновува оштетените делови длабоко во внатрешноста и на неговата површина. До 85% помалку оштетување и кршење на влакното. За еластична, здрава и сјајна коса.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се