GLISS Ultimate Oil Elixir Шампон со течен кератин и маслен еликсир, 400 мл

GLISS Ultimate Oil Elixir Шампон со течен кератин и маслен еликсир, 400 мл
195,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051599C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон со течен кератин и маслен еликсир за обновување и интензивно потхранување на косата.

  • За оштетена и кршлива коса

Кремастата структура на овој шампон е специјално формулирана за интензивно потхранување и обновување на оштетената коса. Формулата со хранлив маслен еликсир ја зајакнува структурата на косата и овозможува до 95% помалку оштетување. Течниот кератин го реконструира влакното и ги обновува оштетените делови длабоко во внатрешноста и на неговата површина.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се