GOOD NATURE Лакта микс филтер чај, 20 кесички

GOOD NATURE Лакта микс филтер чај, 20 кесички
83,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
035236C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

ЧАЈНА МЕШАВИНА КОЈА ПОМАГА ЗА ЗГОЛЕМЕНО ИЗЛАЧУВАЊЕ МАЈЧИНО МЛЕКО КАЈ ДОИЛКИ.

Светската здравствена организација силно го препорачува доењето како идеална храна за новороденчиња и за доенчиња. Со цел да придонесеме за негата на најмалите, сите состојки од билната мешавина „Лакта-микс“ ги одбравме со особено внимание.

Чајот е наменет за жени што дојат за да им помогне да се зголеми излачувањето на мајчиното млеко.

Нето-тежина: 20 х 2 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се