GOOD NATURE Сена микс филтер чај 20 кесички

GOOD NATURE Сена микс филтер чај 20 кесички
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009190C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Чајната мешавина „Сена микс“ содржи листови од сена и кора од крушина, кои придонесуваат за нормално празнење на цревната содржина. Чајот содржи и цвет од камилица, плод од сладок анасон и риган, кои придонесуваат за нормално варење на храната и за одржување нормална функција на цревата во системот за варење.

Се препорачува да се користи навечер, пред спиење, незасладен.

Ве молиме задолжително да го прочитате упатството за користење на чајот, кое се наоѓа на амбалажата.

Нето-тежина: 20 х 1.5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се