GUAM Бритaниa димa дрен со зелен чај, 30 кесички

GUAM Бритaниa димa дрен со зелен чај, 30 кесички
3.190,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046956C
favorite_border

Опис на производот

  • Врши детоксикација
  • Дренира вишок на вода
  • Забрзува метаболизам
  • Погоден за лица со проблематика "мрзливи црева"
  • Дава енергија
  • Намалува надуеност
  • Не се препорачува во период на бременост и лактација

Пакување: 30 кесички 

Содржина

Состав: течен додаток во исхраната на база на зелен чај, бреза, коприва и морска алга.

Употреба: се препорачува да се истури содржината на кесичката во еден литар ладна вода и да се пие во текот на денот.

Се препорачува да се испие цела доза 30 кесички, по потреба може да се испие уште една доза, потоа е неопходна пауза од еден месец.

Предупредување: не се препорачува во период на бременост и лактација.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се