GUAM Tourmaline Кал за туширање за цело тело, 500 г

GUAM Tourmaline Кал за туширање за цело тело, 500 г
3.150,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045580C
favorite_border

Опис на производот

Guam Tourmaline Fangodoccia Termico - Турмалинска кал за туширање, термичка

Го користат и мажи и жени, а особено спортисти и физички активни лица, затоа што ја ублажува мускулната болка и тензија, а притоа ги топи масните наслаги.

Доволни се само 3 до 10 минути за време на туширањето. Овој моќен елиминатор на масти и активатор на микроциркулација за кратко време дава одлични резултати. Не е потребно обмотување во фолија.

Интензивен ефект врз масните наслаги, насочувајќи ја телесната топлината назад кон поткожните слоеви во форма на инфрацрвени зраци (FIR) што активно делуваат во топењето на мастите. Содржи активни состојки на морските алги Guam и чист микронизиран минерал турмалин.

Пакување: 500 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се