HAPPY Fresco Антибактериски влажни марамчиња, 30 парчиња

HAPPY Fresco Антибактериски влажни марамчиња, 30 парчиња
47,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
047979C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Меки и дебели влажни марамчиња
  • Чистат, омекнуваат и и даваат мирис на кожата
  • pH 5.5
  • Без алкохол
  • Без парабени

Пакување: 30 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се