HEDERA VITA Еднорог сет производи за деца

HEDERA VITA Еднорог сет производи за деца
849,00 ден.
636,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052380C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Сетот за деца - Еднорог содржи:

  • Спреј за тело еднорог 100 мл
  • Пенлива топка еднорог 180 мл
  • Лосион за тело еднорог 200 мл
  • Тврд сапун за раце и тело еднорог 70 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се