HEDERA VITA Merry Christmas Новогодишен сет

HEDERA VITA Merry Christmas Новогодишен сет
499,00 ден.
374,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052374C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Новогодишен сет наменет за тинејџери и возрасни - содржи:

  • Пенлива топка 180 г
  • Лабело за усни 4 г
  • Купка за тело 100 мл
  • Тврд сапун за раце и тело 55 г x 2

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се