HIPP Бебешки цералии, пченка 100%, 200 г

HIPP Бебешки цералии, пченка 100%, 200 г
130,00 ден.
110,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046740C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Возраст од 4 месеци
  • Без шеќер (шеќерот природно се содржи во овие состојки)
  • Без млеко
  • Витамин Б1 - неопходен за ефикасно функционирање на нервниот систем
  • Без додадени ароми, бои и конзерванси
  • Без глутен

Нето-тежина: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се