HIPP Органски снегулки од 7 житарки, 200 г

HIPP Органски снегулки од 7 житарки, 200 г
139,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
050696C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Од 10 месеци
  • Без додаден шеќер
  • Со вкус на банана
  • Преработена храна на житна основа, едноставни жита кои се или треба да бидат растворени со млеко или друга соодветна хранлива течност
  • Житни снегулки (интегрални пченични снегулки, интегрални овесни снегулки, снегулки од пченично брашно, брашно од житни култури (интегрална пченица, интегрален јачмен, интегрален овес, пченка, интегрална спелта, интегрален рж, интегрално просо) и снегулки од банана
  • Содржи глутен

Пакување: 200 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се