HIPP Ultra Sensitive Влажни марамчиња 4 кесички по 52 парчиња

HIPP Ultra Sensitive Влажни марамчиња 4 кесички по 52 парчиња
253,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046549C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Ултра сензитивни влажни марамчиња без парфем
  • Со многу благ лосион за чистење со 99% вода
  • Особено нежни, идеални за чистење на чувствителната бебешка кожа склона кон алергии и невродерматит
  • Погодни за употреба од првиот ден од животот
  • Без парафински масла, бои, парабени, алкохол
  • pH неутрални
  • Идеални за нежна грижа на целото семејство

Пакување: 4 x 52 марамчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се