H&S Citrus Fresh Шампон против првут, 360 мл

H&S Citrus Fresh Шампон против првут, 360 мл
268,00 ден.
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038748C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Шампон против првут
  • За масна коса
  • Со антиоксиданси
  • До 100% без првут* - *до 100% на видливите траги од првут со редовна употреба на шампонот

Пакување: 360 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се