H&S Ocean Fresh Шампон против првут, 360 мл

H&S Ocean Fresh Шампон против првут, 360 мл
268,00 ден.
241,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038747C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Head & Shoulders шампон против првут за секојдневна употреба со формулата Actizinc не само што ефикасно се бори против причината за првут, туку и ви дава избалансиран скалп и убава коса.

  • За секојдневна употреба

Пакување: 360 мл

Содржина

Состав: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Dimethicone, Cocamide MEA, Zinc Carbonate, Glycol Distearate, Zinc Pyrithione, Sodium Xylenesulfonate, Cetyl Alcohol, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Hydrochlorincerium Benzoate, Linalool, Magnesium Carbonate Hydroxide, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Magnesium Nitrate, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetapate, Sodium Hydroxide Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се