IMLEK Bello Органско кравјо млеко 1.5%, 1 л

IMLEK Bello Органско кравјо млеко 1.5%, 1 л
85,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052481C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • 100% органско млеко
  • Долготрајно стерилизирано млеко
  • 1.5% млечна маст
  • По отварањето да се чува на температура до +6 °C и да се употреби во рок од 3 дена.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се