JOE&CO Масло од семки од грозје, 1000 мл

JOE&CO Масло од семки од грозје, 1000 мл
614,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
037236C
favorite_border

Опис на производот

  • Crudolio масло од семки од грозје од Joe&Co 
  • 100% италијанско потекло
  • Природно содржи oмега-6 масни киселини
  • Погодно за вегани

Маслото од семки од грозје е богато со oмега-6 масни киселини и е препорачливо за здрава и балансирана исхрана. Може да се употребува како прелив или за готвење на било какви јадења, од ориз до варен зеленчук, а идеално е за вок пржење.

Нето-тежина: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се