KOROGLU Брз тест за овулација, 2 теста

KOROGLU Брз тест за овулација, 2 теста
140,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
047587C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Брз тест за детекција на овулација во урината.

Пакување: 2 теста + пипета

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се