LA FINESTRA Органски ѓумбир во прав, 80 г

LA FINESTRA Органски ѓумбир во прав, 80 г
189,00 ден.
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
031566C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органски сертифициран производ

  • Органски корен од ѓумбир во прав
  • Погодно за вегани
  • Богато со растителни влакна
  • Макробиотски квалитет

 Нето-тежина: 80 г

Содржина

Состојки: корен од ѓумбир во прав.

*од органско производство

Да се чува на суво и ладно место, далеку од извори на топлина.
Може да содржи траги од соја, житарки што содржат глутен.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се