LA FINESTRA Органски лижавчиња, 50 г

LA FINESTRA Органски лижавчиња, 50 г
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
031574C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Органски сертифициран производ

  • Органски лижавчиња
  • На база на сируп од ориз

Нето-тежина: 50 г

Содржина

Состојки: сируп од ориз 82%*, концентриран сок од јаболко*, природна арома од боровинка*, природна арома од малина*, природна арома од јаболко*, природна арома од лимон*, природна арома од портокал*, природна арома од бозел*, природни ароми, регулатор на киселост, лимонска киселина.

*од органско производство.

Да се чува на суво и ладно место.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се