LA ROCHE POSAY Serozinc Раствор на цинк сулфат, 150 мл

LA ROCHE POSAY Serozinc Раствор на цинк сулфат, 150 мл
822,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
042493C
favorite_border

Опис на производот

Адстригентен тоник за мрсна, проблематична кожа.

  • Ги смирува површинските иритации на кожата
  • Без парабени
  • Погодно за иритации на кожата, иритации настанати со бричење и несовршености на кожата
  • Ги смирува површинските иритации на кожата

Пакување: 150 мл

Содржина

Состав: Aqua / Water, Zinc Sulfate, Sodium Chloride.

Употреба: да се користи секојдневно на чиста кожа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се