LABELLO Cherry Shine Балсам за усни 4,8 г

LABELLO Cherry Shine Балсам за усни 4,8 г
112,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021417C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Разгалете ги своите усни со неодоливата арома на вишна и суптилниот сјај. Единствена формула збогатена со светкави пигменти, веднаш се топи на усните овозможувајќи им 24 часовна хидратација.

  • Рамномерно и лесно нанесување
  • Дерматолошки тестиран производ
  • Клинички тестирано

Нето-тежина: 4,8 г

Содржина

Состав: octyldodecanol, ricinus communis seed oil, cera alba, cocoglycerides, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, butyrospermum parkii butter, helianthus annuus seed cera, hydrogenated castor oil, aroma, persea gratissima oil, simmondsia chinensis seed oil, prunus cerasus juice, tocopherol, ascorbyl palmitate, aqua, propylene glycol, mica, silica, BHT, limonene, eugenol, CI 77891, CI 77492, CI 77499.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се