LIBRESSE Pure Sensitive Хигиенски влошки ултра тенки 12 парчиња

LIBRESSE Pure Sensitive Хигиенски влошки ултра тенки 12 парчиња
162,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051482C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Ултра тенки влошки за чувствителна кожа

Пакување: 12 влошки

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се