LINO Чоколино плус со бело чоколадо, 400 г

LINO Чоколино плус со бело чоколадо, 400 г
240,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048407C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Богатство на состојки: овесни снегулки, пченкарни снегулки, крцкави житарици, корнфлекс, бело чоколадо
  • Извор на протеини 
  • 8 витамини
  • Хранлив оброк од житарици

Нето-тежина: 400 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се