LISTERINE Cool Mint Антибактериска течност за уста 500 мл

LISTERINE Cool Mint Антибактериска течност за уста 500 мл
221,00 ден.
155,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
030148C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Ја спречува појавата и го намалува постојниот забен плак, што е најчеста причина за болести на непцето
  • Ги уништува бактериите меѓу забите
  • Го освежува здивот

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, алкохол, сорбитол, полоксамер 407, бензоева киселина, натриум сахарин, еукалиптол, арома, метил салицитат, тимол, ментол, натриум бензоат, CI 42053.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се