LISTERINE Total Care Clean Mint 6 во 1 Антибактериска течност за уста, 500 мл

LISTERINE Total Care Clean Mint 6 во 1 Антибактериска течност за уста, 500 мл
281,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
034092C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Течност за уста која чисти и заштитува со 6 придобивки за целокупно орално здравје:

  • Го намалува забниот плак
  • Го одржува здравјето на непцата
  • Ги зајакнува и ги штити забите од расипување
  • Спречува појава на забен камен и помага забите да останат природно бели
  • Ги уништува бактериите меѓу забите
  • До 24 часа заштита и свеж здив

Пакување: 500 мл

Содржина

Состав: вода, алкохол, сорбитол, полоксамер 407, бензоева киселина, цинк хлорид, еукалиптол, арома, натриум сахарин, метил салицилат, тимол, ментол, натриум флуорид, натриум бензоат, сукралоза, пропилен гликол, ci 16035, ci 42090, содржи натриум флуорид (220 ppm f).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се