LOREAL Age Specialist Дневен крем против брчки со лифтинг ефект 45+, 50 мл

LOREAL Age Specialist Дневен крем против брчки со лифтинг ефект 45+, 50 мл
475,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030720C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Дневен крем против брчки со лифтинг ефект.

После 45+ години брчките прогресивно се појавуваат, кожата ја губи еластичноста.

Со тројно дејство:

  1. Намалување на брчките - кожата е помазна, а брчките помалку видливи
  2. Враќање на цврстината - кожата станува поцврста и поеластична
  3. Контурите се дефинирани

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: нанесувајте секој ден со кружни движења на добро исчистено лице и врат, избегнувајте го подрачјето околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се