LOREAL Age Specialist Хранлив ноќен крем против брчки 55+, 50 мл

LOREAL Age Specialist Хранлив ноќен крем против брчки 55+, 50 мл
475,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030723C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Ноќен крем против брчки, 55+
  • Ноќна нега за повторно зацврстување на кожата
  • Наутро кожата изгледа одморено

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: нанесете секоја вечер со кружни движења, на добро исчистено лице и врат.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се