LOREAL Age Specialist Хранлив ноќен крем против брчки 65+, 50 мл

LOREAL Age Specialist Хранлив ноќен крем против брчки 65+, 50 мл
494,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050946C
favorite_border

Опис на производот

Хранлив ноќен крем против брчки, 65+

Крем со тројно дејство:

  • Кожата е видливо поцврста, контурите подобро дефинирани
  • Брчките се максимално намалени
  • Големината и интензитетот на старечките дамки се намалува, тенот е изедначен и блескав

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се