LOREAL Elseve Arginine Resist Шампон за цврста коса 400 мл

LOREAL Elseve Arginine Resist Шампон за цврста коса 400 мл
276,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
021494C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за нега и зајакнување на слаба и кршлива коса склона кон опаѓање. Формула збогатена со суплементи за коса (биотин+витамин Б5+аргинин), ја прави косата 3 пати поотпорна. Скалпот изгледа поздраво, косата е помалку кршлива и поотпорна на оштетувања, аргининот помага во оптимизирање на нутриционистичката размена и раст на косата.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се