LOREAL Elseve Total Repair 5 Регенератор 200 мл

LOREAL Elseve Total Repair 5 Регенератор 200 мл
200,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014395C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Обновувачки регенератор за оштетена коса. Формулата збогатена со церамид и аминокиселини ја трансформира оштетената коса, обновувајќи и зајакнувајќи ја нејзината структура. Отпорност, виталност, сјај, свиленкаст ефект и мекост.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се