MEDICAL Антибактериски влажни марамчиња, 15 парчиња

MEDICAL Антибактериски влажни марамчиња, 15 парчиња
18,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
015161C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Medical антибактериските влажни марамчиња овозможуваат брзо и ефикасно чистење на рацете, како и уништување на најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата, без употреба на сапун и вода.

Марамчињата содржат хидратантна емулзија во која се вградени глицерин, витамин Е и компоненти со антибактериско дејство.

Пакување: 15 марамчиња

Содржина

Не содржат алкохол. Производот е со потврдено микробиолошко дејство.

Упатство за употреба: Избришете ги валканите раце со марамчето. Кога марамчето ќе стане валкано или суво, веќе не е за употреба, и отстранете го во кантата за отпадоци.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се