MEDICAL Течен сапун рефил, 400 мл

MEDICAL Течен сапун рефил, 400 мл
74,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047735C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Medical течниот антибактериски сапун содржи идеална комбинација на активни компоненти приспособени за хигиена и нега на рацете, притоа делувајќи антибактериски. Обезбедува долготрајна заштита и со сигурност ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата. Додатокот на глицерин врши длабинска хидрација на кожата, па со секојдневна употреба таа добива здрав и негуван изглед.

Пакување: 400 мл.

Содржина

Содржи триклосан кој ги уништува бактериите и го спречува нивниот раст

Внимателно избалансираната pH вредност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење

Со пријатен мирис на зелено јаболко.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се