MEDIX Sеnsitive Течен сапун за раце, 400 мл

MEDIX Sеnsitive Течен сапун за раце, 400 мл
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
050715C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Течен сапун за раце за чувствителна кожа

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се