MILKA Новогодишно пакетче, 833 г

MILKA Новогодишно пакетче, 833 г
523,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
054191C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Можеби нема да имате доволно време да одвоите за сите ваши најблиски и најмили и да им однесете новогодишно пакетче, но тоа не значи дека не можете да ги израдувате со Милка новогодишното пакетче!

Пакетчето содржи:

Barni Milk Чоколадо 150 г

Milka Oreo Чоколадо 80 г

Milka Noisette Чоколадо 80 г

Milka Alpine Чоколадо 80 г

Tuc Salt Крекери 100 г

Oreo Бисквити 176 г

Milka Чоко десерт портокал 147 г

Порачајте онлајн и изненадете ги најблиските. Уживајте во празниците!

Пакување: 833 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се