Миринда Епимедиум хербална микс паста за потенција за мажи и жени, 2 кесички по 10 г

MIRINDA Herbal Mixed Paste  herbalna pasta za potencija kaj mazi, libido
Миринда Епимедиум хербална микс паста за потенција за мажи и жени, 2 кесички по 10 г
300,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Шифра
048289C
favorite_border

Опис на производот

Миринда билната мешавина претставува 100% природен турски број 1 афродизијак за мажи и жени чии ефекти започнуваат после 20-30 минути од неговата употреба.

Содржи гликозен сируп, цветен мед, меласа црница, полен, епимедиум, рогач, овес, ѓумбир, мал галангал, цимет, мака, американски жен шен, сибирски жен шен, тиква, кола орев, матичен млеч, гинко билоба, панакс жен шен. Со вкус на ванила.

Пакување: 2 кесички по 10 г

Содржина

Употреба

1 кесичка дневно, а ефектите се гледаат после 20-30 минути.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се