MIZON Snail Repair Intensive Ампула со слуз од полжав, 30 мл

MIZON Snail Repair Intensive Ампула со слуз од полжав, 30 мл
1.390,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
052071C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Користете ја Mizon Snail Repair Intensive ампулата доколку ви треба брзо решение за проблеми со кожа на која и е потребно нутритивна вредност како и за подобрување на состојбата со брчките.

Високата концентрација на филтрат од слуз од полжав, обезбедува брзо обновување и потхранување на безживотната кожа.

Овој дерматолошки тестиран производ, не содржи парабени и вештачки ароми, докажано безбеден е за употреба без да предизвика било какви иритации.

Пакување: 30 мл

Содржина

Употреба: нанесете ја после средството за чистење, тонерот и есенцијата. Тапкајте нежно за целосна апсорпција.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се