MY HERO Антибактериски спреј 87% алкохол, 150 мл

MY HERO Антибактериски спреј 87% алкохол, 150 мл
123,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048563C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Спреј за дезинфекција
  • Уништува 99,9% од бактериите

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се