NATURAL WEALTH Витаминско масло, 60 мл

NATURAL WEALTH Витаминско масло, 60 мл
913,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045751C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Нова формула базирана на скапоцени масла - бадем, маслиново и арган, ја храни и омекнува кожата и го спречува нејзиното предвремено стареење и појава на брчки
  • Маслото е погодно за нега на сите типови кожа и не содржи конзерванси и парабени

Пакување: 60 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се