NATURES AID Масло од сладок бадем, 150 мл

Natures Aid Almond Oil maslo od sladok  badem
NATURES AID Масло од сладок бадем, 150 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048060C
favorite_border

Опис на производот

  • Масло од сладок бадем за ароматерапија
  • Маслото од сладок бадем се користи од терапевтите како масло за масажа, како и за негување, обновување и одржување на здрава кожа

Пакување: 150 мл                                                                                                          

Состојки: 100% чисто масло од сладок бадем.

Начин на употреба: Маслото од сладок бадем може да се користи како масло за ароматерапија или за масажа директно на кожата. Маслото од сладок бадем е особено наменето за сува, чувствителна и иритирана кожа. Погодно за употреба за време на бременост.

Мерки на претпазливост: Само за надворешна употреба

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се