NATURES AID Серапептазе 250.000 ИЕ, 60 таблети

Natures Aid Serrapeptase 250000 iu serapeptaze
NATURES AID Серапептазе 250.000 ИЕ, 60 таблети
2.700,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045373C
favorite_border

Опис на производот

  • Ентеро-резистентни таблети
  • Содржи ензим со многу висока потентност
  • Погоден за вегетаријанци и вегани

​​​​​​Пакување: 60 таблети

Содржина

Состав: Една (1) таблета содржи Serrapeptase (Serratiopeptidase) - обезбедува 250 000 ИЕ од протеолитичката активност.

Употреба: 1 таблета на ден. Таблетата да се земе на празен стомак.

Мерки на претпазливост: Да не се надминува препорачаната дневна доза. Додатокот на исхрана да не се користи како замена на разновидна исхрана. Ако сте бремени, доите, земате лекови или имате некое заболување, консултирајте се со Вашиот лекар пред да го земете овој производ.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се